Referencje

strzalka

Grzegorz Fura


gwiazdki (2)Powiedzieć, że firma MANGO projektuje i remontuje mieszkania "pod klucz" to zdecydowanie za mało. W naszym przypadku współpraca zaczęła się od projektu wstępnego, w ramach którego otrzymaliśmy realistyczne wizualizacje wszystkich pomieszczeń. Na dalszym etapie firma przygotowała projekt wykonawczy, oraz wzięła na siebie ciężar tego, co zwykle bywa najbardziej kłopotliwe: znalezienie sprawdzonej ekipy remontowej, w tym specjalistów od wszelkich instalacji, płytek, malowania, prac kamieniarskich, stolarza, itp. Wszystkie prace były doskonale skoordynowane a zakupy materiałów zrobione na czas. Cała ekipa MANGO była bardzo pomocna na każdym etapie prac począwszy od koncepcji, poprzez projekt, dobór materiałów i dodatków aż do nadzorowania prac budowlanych i wykończeniowych. To, co chyba najważniejsze to niezwykła zdolność pani Karoliny do czytania w naszych myślach. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, jak łatwo nasze wyobrażenia i sugestie zamieniały się konkrety na rysunkach a następnie w rzeczywistości, co sprawiło, że sami czuliśmy się projektantami naszego mieszkania. Dziękujemy całemu zespołowi za urzeczywistnienie naszych marzeń!

Paweł P


gwiazdki (2)Współpraca z Mango studio to idealne rozwiązanie dla każdego kto oczekuje pięknych wnętrz oraz, a może i przede wszystkim kompleksowej realizacji projektu, oszczędności zdrowia i czasu a także zachwytów w chwili odebrania kluczy po zakończeniu prac ? Już po pierwszym spotkaniu z Panią Karoliną jasne było dla nas, że trafiliśmy w dobre miejsce. Warunki współpracy zostały szczegółowo wyjaśnione i omówione na przykładach zrealizowanych już projektów. Wyczuwalne było indywidualne podejście do klienta co od samego początku współpracy było ogromnym plusem. Zwłaszcza w kontekście researchu, który zrobiliśmy zanim trafiliśmy do Mango, gdzie kolejne firmy zasypywały nas ofertami z katalogami materiałów do wyboru w ramach danego wariantu współpracy.

Małgosia Rieder


gwiazdki (2)Dwa lata temu kupiłam mieszkanie (na planie) w Krakowie. Czyli były to golutkie ściany i betonowa podłoga. Mieszkając poza granicami kraju, zajęcie się wykończeniem „gniazdka” praktycznie nie było możliwe. Pomiędzy kilkoma ofertami wybrałam „Mango Studio”. Strzał w dziesiątkę! Już pierwszy kontakt był obiecujący . Trzy młode, energiczne i kreatywne dziewczyny przygotowały wszystkie plany i następnie je zrealizowały na 100%. Otrzymałam fachowe porady na każdym etapie kreacji mojego mieszkania. Doskonale się rozumieliśmy. Przyznaje, ze jestem wymagającą perfekcjonistką. Dzisiaj prace są zakończone i mieszkanie całkowicie odpowiada potrzebom. Jest funkcjonalne, nowoczesne i mam czym się pochwalić! Wielkie dzięki Karolinko, Kasiu i druga Kasiu. Polecam … polecam… polecam … ! Nie zawiedziecie się. Malgorzata

Inna Bogdanowicz


gwiazdki (2)Mango Studio is a set of professionalists who were able to listen to our needs and choose the best possible approach ever to accomodate all our requests & ideas and available budget. Since the first meeting with Pani Karolina and Pani Kasia x2 we felt that we were in very good hands. Refurbishment (chosen package „all inclusive”) of our apartament has been executed in a timely and complete manner. Pani Karolina and her entire team of collaborators were available for corrections if needed, for a piece of advice or simply for sharing ideas about how this and that should look like. Relations with Mango Studio have always been founded on transparency and respect. Moreover, we always will be deeply thankful to Pani Karolina for „saving” our child! Thank you Mango Studio for being with us and guide us through very difficult time of getting our new apartment ready for us!

Wojtek Dudek


gwiazdki (2)Na Mango Studio trafiliśmy przypadkowo poszukując projektantów wnętrz do wykonania kompleksowego remontu mieszkania w celu przekazania go do wynajmu krótkoterminowego. Po realizacji projektu prowadzonego przez Panie z Mango Studio musimy stwierdzić że rzadko mamy szczęście trafić na tak profesjonalne i zaangażowane osoby. Ich pozytywna energia oraz dużo bardzo ciekawych pomysłów pozwoliło na stworzenie przepięknego apartamentu który zbiera najlepsze opinie od osób u nas goszczących. Dzięki zaprojektowaniu nie tylko nietuzinkowej ale i funkcjonalnej przestrzeni możemy pochwalić się wieloma stałymi klientami którzy chętnie powracają na to mieszkanie co jest najlepszą oceną profesjonalnie wykonanego projektu. Dodatkowym atutem jest wykonanie całej inwestycji pod klucz. Ze względu na brak czasu nie byliśmy w stanie sami zajmować się remontem. Mango Studio przejęło na siebie koordynację oraz czuwanie nad jakością wykonania prac. Dla nas ważnym atutem była możliwość odwiedzenia inwestycji w dowolnej chwili i możliwość cieszenia się z postępów prac. Zakończenie remontu odbyło się w zeszłym roku więc jesteśmy w stanie potwierdzić że nie tylko projekt ale również jakość wykończenia jest na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni że nie jest to ostatnie Nasza współpraca i jeszcze na pewno spotkamy się przy projekcie kolejnej inwestycji.

Jacques Bah


gwiazdki (2)Chciałbym serdecznie polecić Karolinę oraz cały zespół Studia Mango Kompetencje i profesjonalizm Karoliny oraz jej zespołu są naprawdę imponujące. Studio Mango podchodzi do każdego projektu z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze detale. Polecam serdecznie Studio Mango każdemu, kto szuka niebanalnych rozwiązań w zakresie projektowania wnętrz i ceni sobie profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta.

Anna Florek


gwiazdki (2)Bardzo Polecam to Biuro. Współpraca była bardzo owocna. Mam przepiękne mieszkanie urządzone nowoczesnie, ze smakiem i w budżecie, co było bardzo ważne. Każdy przysłowiowy kąt został wykorzystany. Mam dużo miejsc i szaf do przechowywania i chowania. A Kolory o jakich nigdy nie myślałam. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ ?

NASZA MISJA

Podnoszenie jakości życia ludzi, poprzez kreowanie dla nich komfortowych wnętrz oraz zdejmowanie ciężaru prowadzenia inwestycji.

Piszą o nas

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Chcesz poznać szczegóły?

Umów spotkanie online lub zostaw nam wiadomość.
Odezwiemy się do 3 dni roboczych.